چرا سینک ظرفشویی گرانیتی؟

چرا سینک ظرفشویی گرانیتی؟
گرانیت یکی از سخت‌ترین ماده‌ها و در عین حال جذاب‌ترین مواد در جهان است. انواع مختلف سینک‌های ظرفشویی مانند سینک‌های استیل، سرامیکی حتی مسی و دیگر انواع سینک ظرفشویی در بازار وجود دارد که ممکن است ارزان‌تر بوده یا ظاهری مناسب و معقولانه داشته باشند، اما چرا سینک‌های گرانیتی به انتخاب برتر افراد در ایران و جهان تبدیل شده است؟ عوامل متعددی دست به دست هم داده‌اند تا این تجهیزات از جذابیت بالایی برخوردار گردند.

آسودگی در تمیز کردن
اولین مسیٔله‌ای که بسیاری از افراد در نظر می‌گیرند، تمیز کردن سینک‌های ظرفشویی است. آشپزخانه باید همیشه تمیز باشد تا سلامتی اعضای خانواده حفظ شود. با ورود سینک گرانیت به بازار تجهیزات خانه و آشپزخانه این مسیٔله به خوبی رضایت مشتریان را جلب کرده است.

تمیز کردن سینک‌های گرانیتی در مقایسه با سایر سینک‌ها بسیار راحت‌تر انجام می‌شود. تمیزی این نوع سینک به مواد شوینده و ابزار خاصی نیاز ندارد و با کارهای معمولی تمیزکاری انجام می‌شود.

مقاومت بالا
سینک‌های گرانیتی در برابر صدمات، شوک‌های حرارتی، مواد شوینده، خراش‌های ناشی از چاقو مقاومت بالایی دارد. یک سینک ظرفشویی در طول عمر خود باید در برابر انواع سیم‌های ظرفشویی، لوازم تمیزکننده، میلیون‌ها لیتر مواد شوینده، بیشمار میکروب مقاوم باشد تا دوام بیاورد. تنها سینک ظرفشویی که از چنین مقاومتی برخوردار است، سینک ظرفشویی گرانیتی است. این تجهیزات به طریقی ساخته می‌شوند که در برابر لکه‌ها، شوک‌های حرارتی، انواع ضربات مقاوم باشند.

باکتری‌ها به راحتی از روی سینک ظرفشویی شما تمیز می‌شوند، در حقیقت بهداشت در آشپزخانه مسیٔله‌ای است که برای تمامی خانواده‌ها در اولویت است. بر روی یک سطح آلوده، باکتری‌ها می‌توانند هر ۲۰ دقیقه چندین برابر شوند. سینک های گرانیتی می‌تواند بهداشت را تضمین کند، چرا که شما به راحتی می‌توانید کل فضای سینک را تمیز کنید.


رنگ بندی فوق العاده جذاب
موضوع دیگری که باعث افزایش میزان خرید این سینک ظرفشویی لوکس شده تنوع رنگی است. در طراحی این سینک‌ها از یک طرف از تنوع رنگ بالایی استفاده شده و از طرف دیگر تجهیزات مربوط به شیر آب نیز به نحوی کاملاً هماهنگ با رنگ سینک ارایٔه می‌شوند.

با خرید این سینکهای مدرن می‌توانید هارمونی زیبا و منحصر به فردی در آشپزخانه خود ایجاد کنید. این تجهیزات زندگی و هیجان را به آشپزخانه می‌آورند.

سینک گرانیتی لورنزو
یکی از دلایلی که بسیاری از افراد این تجهیزات را انتخاب می‌کنند، دوام بالای آن‌ها است. تعداد محدودی از سینک‌های گرانیتی که در بازار فروخته می‌شود از ۸۰ درصد گرانیت و ۲۰ درصد رزین اکلریک ساخته می‌شوند.

این مواد باعث دوام بالای این تجهیزات هستند و فاقد خلل و فرج می‌باشند که در نتیجه به سادگی خراشیده نشده یا دچار ترک خوردگی نمی‌شوند. به سینکهای گرانیتی “سینک کامپوزیت” نیز گفته میشود، منظور از کامپوزیت ترکیب چند ماده است که ترکیب گرانیت و رزین اکلریک که در بالا به آن اشاره شد دلیل نام گذاری سینک کامپوزیت گرانیتی است.


دکونیکو نمایندگی رسمی فروش اینترنتی و حضوری محصولات سینک گرانیتی لورنزو در تهران
برای دریافت آدرس شوروم لطفا اینجا را کلیک کنید.