درباره ما

شرکت دکونیکو مجموعه ای متخصص با بیش از ۲۵ سال تجربه و استراتژی سازمانی آن تامین بخشی از نیازهای روز افزون به محصولات مدرن و باکیفیت دکوراسیون داخلی و سرویسهای بهداشتی میباشد. در این راستا تیم ما در شرکت دکونیکو با کشف نیازهای بازار در هر زمان و تامین و ارائه محصولاتی با کیفیت و متناسب با سلیقه های مختلف , سعی در دسترسی آسانتر کاربران و طراحان دکوراسین داخلی به محصولات مرتبط میباشد.

داستان ما

شرکت دکونیکو تامین کننده محصولات به روز و باکیفیت جهت دکوراسیون سرویس بهداشتی و آشپزخانه از جمله انواع کاشی و سرامیک, سرامیک اسلب کاشی بین کابینت آشپزخانه , کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی کف و بدنه , سینک ظرفشویی گرانیتی در ابعاد و رنگ های متنوع, کابین روشویی پی وی سی طراحی ایتالیا با سنگ کورین در ابعاد, رنگبندی و طرح های متنوع, فرنگی در ابعاد و اندازه های متنوع, کفشور های خطی و نقطه ای و سرامیک خور در ابعاد مختلف مخصوص سرویس بهداشتی, آشپزخانه, پارکینگ و فضای باز به همراه چندین محصول متنوع دیگر مربوط به دکوراسیون بهداشتی ساختمان. 

ماموریت ما

با گسترش بسترهای خرید آنلاین, شرکت دکونیکو سعی دارد با ایجاد فضایی متفاوت و امن برای خرید محصولات مرتبط به دکوراسیون سرویس بهداشتی و دکوراسیون داخلی ساختمان با تنوع گوناگون و در نظر گرفتن کیفیت و قیمتی مناسب راحتی و آرامش خاطر را برای مشتریان و طراحان دکوراسیون داخلی ایجاد کند. ما در این مجموعه همواره ارائه محصول با کیفیت را بخشی از وظیفه ذاتی خود در برابر مشتریان میدانیم. پیش بینی نیازهای مشتریان متناسب با فضاهای مختلف ما را تشویق به ارائه محصولاتی متنوع با کیفیت و هماهنگ با سلیقه ایرانی میدارد.