سیاست مرجوعی و عودت

مرور کلی

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما شرایط بازگشت محصول :
در صورتی که به دلایل سلیقه ای و تغییر نظر خریدار باشد، در حالی که هیچ عیب و ایراد فنی و عملکردی شامل حال محصول دریافتی نیست، دکونیکو در این صورت مسئولیتی نمی پذیرد چرا که این موضوع صرفا براساس سلیقه و نظر شخصی و بدون دلیل منطقی.

اگر ۷ روز از خرید شما گذشته است ، نمی توانیم بازپرداخت یا تعویض کامل را به شما ارائه دهیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت ، مورد شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

موارد اضافی غیر قابل بازگشت:

  • کاش و سرامیک غیر قابل مرجوعی است.
  • محصولات آسیب دیده و خارج از بسته بندی اولیه.

برای تکمیل بازگشت شما ، به رسید یا اثبات خرید نیاز داریم.

بازپرداخت

هنگامی که بازگشت شما دریافت و بازرسی شد ، ما به شما ایمیلی ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. ما همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع می دهیم.

در صورت تأیید ، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار در مدت زمان معینی به کارت اعتباری یا روش پرداخت اصلی شما اعمال می شود.

بازپرداخت دیرهنگام یا از دست رفته

اگر هنوز بازپرداخت دریافت نکرده اید ، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید.

سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی ارسال شود.

در مرحله بعد با بانک خود تماس بگیرید. اغلب زمان پردازش قبل از ارسال بازپرداخت وجود دارد.

اگر همه اینها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً با ما در nfo@deconico.com  تماس بگیرید.

شرایط تعویض کالا

ما فقط مواردی را که معیوب یا آسیب دیده اند جایگزین می کنیم. اگر نیاز دارید آن را با همان مورد عوض کنید, قبل از ارسال با کارشناسان دکونیکو تماس حاصل فرمایید یا یک ایمیل به ما در info@deconico.com  ارسال کنید و پس از تایید کارشناسان مورد خود را به آدرس هماهنگ شده ارسال کنید.

بازگشت کالا جهت تعویض

پس از تایید برای بازگرداندن محصول خود ، باید محصول خود را به آدرسی که کارشناسان دکونیکو تایین کرده اند ارسال کنید.

شما باید هزینه حمل و نقل خود را برای بازگرداندن کالای خود بپردازید. هزینه حمل و نقل غیر قابل استرداد است. در صورت دریافت بازپرداخت ، هزینه ارسال مجدد از بازپرداخت شما کسر می شود.

بسته به محل زندگی شما ، ممکن است زمان لازم برای رسیدن محصول مبادله شده به شما متفاوت باشد.

اگر کالاهای گران تری را برمی گردانید ، ممکن است از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.